Eğlencelik...

En eğlenceli mobil uygulamalar

JibJab

JibJab uygulaması sayesinde kendinize eğlenceli animasyon klipler hazırlayabilir, yüzünüzü komik GIF'lere, çizgi roman karakterlerine dönüştürebilir ve klibinize müzik ekleyebilirsiniz.

AutoRap by Smule

Bir rap karaoke uygulaması olan AutoRap’in içinde Eminem, Drake, Snoop Dogg gibi birçok rapçinin parçalarının ritimleri var ve siz de bu şarkıları kendiniz söyleyebilirsiniz...

Giphy Cam

GIF yapma uygulamalarının en iyilerinden Giphy Cam ile kendi çektiğiniz video veya fotoğraflardan eğlenceli GIF'ler yapabilir ve arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz...

Anchor

Küçük podcast'ler yayınlayabildiğiniz Anchor için “Twitter'ın sesli olanı” demek mümkün. Kendi podcastlerinizi oluşturmanızı sağlayan bu uygulama ile ses dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz.

Muzei Live Wallpaper

Muzei uygulaması, duvar kağıdınızı her gün farklı bir sanat eserine çeviriyor.

Google Sky Map

Google Sky Map, cep telefonunuzu tam anlamıyla gökyüzüne açıyor. Uygulama, mevcut konumunuzu kullanarak, onu yöneltiğiniz konumdaki gezegenleri, yıldızları ve diğer gök cisimlerini gösteriyor.

Draw Something

Bu oyunun amacı, amatörce çizilmiş bir objenin ne olduğunu tahmin edebilmek. İsterseniz Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızla, isterseniz online herhangi bir oyuncuyla eşleşebilirsiniz.

Prune

Bu oyunda amacınız bir ağaç yetiştirmek. İhtiyacı olan güneş ışığı, budama gibi koşulları sağlayıp etrafındaki zehirli otları ağaçtan uzak tutmanız gerekiyor. Gittikçe zorlaşan bu oyunda daha sonra çiçeklerden yeni ağaçlar büyütebiliyorsunuz.

Dubsmash

Eğlenceli bir seslendirme uygulaması olan Dubsmash ile ünlü filmlerin repliklerini ve şarkıları ağız hareketleriyle siz söylüyormuş gibi videolar çekebilir ve sosyal medya mecralarında kolaylıkla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Nesiller büyüten çizgi romanlar internette...

Tenten

88 kitap (1,8 GB)

Mister NO

215 kitap (12 GB)

Red Kit

75 kitap (1,4 GB)

Tommiks

51 kitap (8,5 GB)

Teksas

68 kitap (8,5 GB)

Mandrake

29 kitap (385 MB)

Kaptan Swing

60 kitap (4,5 GB)

Martin Mystere

176 kitap (20 GB)

Conan

1000 kitap (28 GB)

Kara Murat

23 kitap (1,9 GB)

Kızılmaske

250 kitap (2,5 GB)

Cirque du Soleil'den her hafta 60 dakikalık özel gösterim...

27 Mart

3 Nisan

10 Nisan

17 Nisan