Podcast Dünyası

En popüler podcast'ler

Zihnimin Kıvrımları

TOPLUM & KÜLTÜR, TEKNOLOJİ

Hayatımızın her yanını kaplayan teknoloji bizim isteğimizle mi şekilleniyor yoksa o mu bizi şekillendiriyor? Araçlarının aracı haline gelmiş insanoğlunun yüzleşmesine dair bir ifade tutanağı. Teknoloji ve Trend Yazarı M. Serdar Kuzuloğlu’nun zihin kıvrımlarına davetlisiniz.

Nereden Başlasam?

SANAT, EĞİTİM

Mirgün Cabas ve Can Kozanoğlu moda tarihinden caza, sağlıklı beslenmeden kriminolojiye kadar çok farklı alanlardaki uzmanlarla, uzmanı oldukları konuya giriş niteliğinde sohbetler edip daha fazla derinleşmek isteyenler için konuklarından okuma önerileri alıyorlar.

Bunu Ben de Yaparım

KOMEDİ, TOPLUM & KÜLTÜR

İbrahim Selim ve ekibinin hazırlayıp sunduğu, kent insanının canını sıkan, anksiyetesini artırıp, çıldırtmanın eşiğine getiren her konunun masaya yatırılarak atomlarına ayrıldığı bir podcast serisi!

Nasıl Olunur?

SANAT, TOPLUM & KÜLTÜR

Nilay Örnek, mikrofonu mesleklerini ustalıkla icra ettiğini düşündüğü insanlara yöneltip onlara aynı soruyu soruyor: Nasıl olunur?

Psikolog Beyhan Budak

EĞİTİM

Kendini keşfet, motive ol ve yüzleş. Uzman Psikolog Beyhan BUDAK, YouTube hesabında yayınladığı videoların ses kayıtlarını paylaşıyor.

Nasıl Gidiyor Karantina?

TOPLUM & KÜLTÜR

Mirgün Cabas: "Corona Virüs salgını hepimizi hazırlıksız yakaladı. Evlerimize kapandık ve "Bu iş ne kadar sürecek" diyerek beklemeye başladık. Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum ama merak ettiğim bir şey daha var: Herkes ne yapıyor? Ne düşünüyor, işini gücünü yürütebiliyor mu? Nasıl vakit geçiriyor? Telefona sarıldım ve aramaya başladım.

O Tarz mı?

KOMEDİ

Can Bonomo, Can Temiz, Bengi Apak ve İsmail Türküseve'in YouTube'da sunduğu kendine has tavsiye programı "O Tarz mı?" podcast listelerinde de üst sıralarda.

Ya Evde Yoksan?

HABER

İzzet Çapa'nın ev yapımı, organik, glutensiz, şekersiz muhabbeti Ya Evde Yoksan? artık sesli versiyonlarıyla podcast olarak burada.

İlham Verici Konuşmalar

EĞİTİM

Türkçe ilham verici TED Konuşmaları'nı artık ses kaydı olarak da dinleyebilirsiniz.