Yeniden evlerimizde daha çok vakit geçirmeye başladığımız bugünlerde, Tekfenlilerin yeni eğlencesi dijital takım oyunları… Aralık ayı boyunca akşam 20:00’den sonra düzenlenen “CSI Olay Yeri”, “Online Tavla”, “Şirketi Kurtaran Takım” ve “Online Satranç” etkinliklerine katılan Tekfenliler hem birlikte güzel zaman geçirdi hem de takım ruhunu sanal dünyaya taşıdı.

Emre Tokatlı / Tekfen Mühendislik

Gerçekten uzun zaman sonra birliktelik ruhunu hissettiğimiz, pandemi sürecinde bize güzel bir anı yaşattığınız için ben ve takımım çok teşekkür ediyoruz.

Melike Oğuz / Toros Tarım

Oyunları heyecanla ve merakla bekledik. Oynarken de çok keyif aldık. Tekfen çatısı altındaki büyük ailemizle böyle bir zamanda bir araya gelebildiğimiz ve keyifli oyunlarla hoş vakit geçirebildiğimiz için müteşekkirim. Bireysel ve takım oyunlarıyla evlerimizden bizlere eğlenebilme fırsatı sundunuz. Özellikle takım oyunlarında heyecan hep doruktaydı. Yakalanan her ipucu bizi farklı bir bilgi eşliğinde sonuca götürdü. “Tekfen'i Kurtaran Takım” oyununun sonunda Tekfen'i her bir takımın elde ettiği şifrelerin birleşmesiyle kurtarma süprizi ise, Tekfen ailesindeki her bir bireyin katkısının bizi başarıya götürdüğünü hepimize bir kez daha hatırlattı. Böyle eğlenceli oyunlarda yeniden bir araya gelebilmek dileğiyle...

Ali Yetgin / Toros Tarım

İnsanların sosyalleşmeye ihtiyaç duyduğu pandeminin bu zorlu döneminde düzenlediğiniz online etkinliklerin ilaç gibi geldiğini söyleyebilirim. Hem bireysel hem de ekip olarak yarıştığımız bu etkinliklerin hepsine katılmış olup her anından büyük keyif aldım. Organizasyon süreci çok başarılı geçen etkinliklerin, tüm katılımcılara kaliteli bir deneyim yaşattığını düşünüyorum. Bundan sonraki dönemlerde de yapılacak online etkinliklerin sıkı takipçisi olacağım. Etkinliklere katılmayan diğer arkadaşlarımızın da bu deneyimi muhakkak yaşamalarını tavsiye ederim.