İNSAN KAYNAKLARI


Yeni katılanlar, terfiler

Aramıza katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor, terfi eden arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

EMRAH İNCE
Tekfen Tarım
Genel Mü
dür


1974 yılında İstanbul’da doğan Emrah İnce, 1996 yılında Deniz Harp Okulu Endüstri Mühendisliği’nde lisans, 1997’de Karamürsel Eğitim Merkezi’nde İkmal Subay Temel ve İhtisas (Lojistik), 2004’te Yeditepe Üniversitesi’nde Tezli İngilizce İşletme yüksek lisansı ve 2006 yılında aynı üniversitede Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2002 yılında, İTÜ-SEM Lojistik ve Tedarik Zinciri Uzmanlığı Sertifika Programı’nı bitiren İnce, halen Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitisü'nün Technology and Innovation Management Programı'nda doktorasına devam ediyor. 2011 yılında Deniz Kuvvetleri’nden ayrılan Emrah İnce, sonrasında sırasıyla Eyfel Çelik İnşaat ve Taahhüt Ltd. Şti’de Genel Koordinatörlük, Arcelor Mittal-Rzk Çelik Servis Merkezi A.Ş’de Üretim Müdürlüğü, Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş. ve Bactogen Biyoteknolojik Ürünler A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı ve CEO’luk görevlerini icra etti. 28 Mart 2016 tarihi itibariyle Tekfen Holding Strateji, İş Geliştirme ve Yatırımlar Grubu bünyesinde İş Geliştirme Müdürü olarak göreve başlayan Emrah İnce, 30 Mart 2018 itibariyle, yeni kurulan Tekfen Tarımsal Araştırma, Üretim ve Pazarlama A.Ş.'ye Genel Müdür olarak atandı. Halen DEİK Danimarka İş Konseyi Başkan Yardımcılığı, Alanar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, Hishtil-Toros Fidecilik Yönetim Kurulu Üyeliği ve Somali Tarım ve Sulama Bakanı Türkiye Resmi Danışmanlığı görevlerini icra eden İnce, çocukluktan yüzücüsü olduğu GS’nin tutkulu bir taraftarı olup, yelken ve model gemicilik alanlarına ilgi duyuyor.

BARIŞ ÇEPİK
Toros Tarım
Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı


1977 yılında doğan Barış Çepik, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Lisansüstü eğitimini Marmara Üniversitesi Finans ve Muhasebe Bölümü ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Satış ve Pazarlama Bölümü’nde yapan Çepik, İstanbul Maltepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde doktora eğitimini tamamladı. 10 yıl süreyle Koç Holding'e bağlı Opet ve Tüpraş’ta yöneticilik yaptıktan sonra Medya Satürn Holding ve son olarak Ziylan Grup'ta IT Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev alan Barış Çepik, 20 Kasım 2017 tarihi itibariyle Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

RAİF CEYLAN
Tekfen Tarım - Mali İşler Müdürü
Alanar Meyve ve Alara Fidan - Mali İşler ve Finansman Koordinatörü


1962 yılında Bulgaristan’da doğan Raif Ceylan, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İş hayatına başladığı Şahin Motor Yatakları A.Ş.’den sonra yurtiçinde ve yurtdışında farklı firmalarda kariyerine devam eden Ceylan, 2001 yılında Tekfen'in Özbekistan'daki Papfen İplik Fabrikası’nda Finansman Müdürü olarak görev aldı. 2003 yılında aynı firmada üstlendiği Genel Müdürlük pozisyonunu Papfen'in satışının tamamlandığı Mayıs 2016'ya kadar sürdürdü. Ardından Türkiye'ye dönerek bir süre Tekfen İnşaat Mali İşler Bölümü’nde çalışan Raif Ceylan, Şubat 2018 itibariyle Tekfen Tarımsal Araştırma ve Pazarlama A.Ş.'de Mali İşler Müdürü ve aynı zamanda Alanar Meyve ve Gıda Üretim Pazarlama A.Ş. ile Alara Fidan Üretim ve Pazarlama A.Ş.'de Mali İşler ve Finansman Koordinatörü olarak göreve başladı. Sıkı bir GS taraftarı olan Ceylan, futbol dışında pop müzik dinlemekten, seyahat etmekten, kısaca iyi ve güzel olan her şeyden zevk alıyor.

CEM KALPAKLIOĞLU
Toros Tarı
m
Hukuk Müşaviri


1984 yılında doğan Cem Kalpaklıoğlu, Robert Kolej’den mezun olduktan sonra 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. 2004-2011 yılları arasında Somay Hukuk Bürosu’nda birleşme ve devralmalar alanında avukat olarak görev alan Kalpaklıoğlu, daha sonra 2011 yılında AYK Hukuk Bürosu’nda ve 2012-2015 yılları arasında Kalpaklıoğlu Hukuk Bürosu’nda kurucu ortak olarak çalıştı. Ardından, Flo Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.'de Baş Hukuk Müşaviri olarak görev alan Kalpaklıoğlu, 16 Ekim 2017 tarihi itibariyle Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de Hukuk Müşaviri olarak göreve başladı. Cem Kalpaklıoğlu’nun başlıca ilgi alanları arasında spor, edebiyat ve sinema yer alıyor.

MEHMET ŞÜKRÜ BİRGİLİ
Tekfen İnşaat
Alt Yüklenici Koordinatörü


1972 doğumlu olan Mehmet Şükrü Birgili, Connecticut Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu. Kariyerine aynı yıl Baytur İnşaat ve Taahhüt A.Ş.’de Saha Mühendisi olarak başlayan Birgili, 2012 yılına kadar aynı şirkette çeşitli görevler aldı. 2012-2015 yılları arasında Arup Mühendislik ve Müşavirlik şirketi bünyesinde Quasar İstanbul ve Kocaeli Symbol-262 projelerinde Proje Müdürü olarak yer alan Birgili, daha sonra Entegre Proje Yönetim ve Danışmanlık şirketinde Proje Müdürü olarak görev yaptı. Birgili, 1 Şubat 2018 itibariyle Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş.’de Alt Yüklenici Koordinatörü olarak göreve başladı. Sıkı bir kitap okuru ve bilimkurgu meraklısı olan Birgili, herkes gibi futboldan hoşlanıyor, ayrıca basketbol ve yüzme sporlarına ilgi duyuyor.

MEHMET PARLAK
Tekfen Holding
İç Denetim Müdürü


1985 yılında doğan Mehmet Parlak, 2009 yılında lisans derecesini Dokuz Eylül Üniversitesi, Ekonomi Bölümü’nden aldı. 8 yıllık iş hayatı süresince PWC, Doğan Şirketler Grubu ve KPMG gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarında iç denetim ve risk danışmanlığı alanında deneyim kazanan Parlak, 27 Şubat 2018 tarihi itibariyle Tekfen Holding A.Ş. İç Denetim Grup Şirketler Direktörlüğü’nde, İç Denetim Müdürü olarak göreve başladı. Parlak’ın ilgili alanları arasında tüplü dalış, fotoğrafçılık, futbol ve seyahat etmek bulunuyor.

SELVA GÖKSEL
Toros Tarım
Kurumsal Çözümler Müdürü


1978 yılında doğan Selva Göksel, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun oldu. PR Net, Metro Cash & Carry, Media Markt ve Flo Mağazacılık firmalarında çeşitli pozisyonlarda görev alan Göksel, 12 Şubat 2018 tarihi itibariyle Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de Kurumsal Çözümler Müdürü olarak göreve başladı. Göksel'in ilgi alanları arasında spor, dil ve iletişim becerileri ile farklı kültürler bulunuyor.

YASEMİN BEYSEL
Tekfen Tarım - Muhasebe ve Finansal Raporlama Müdürü


1980 yılında İstanbul'da doğan Yasemin Beysel, lisans eğitimini 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamladı. 2003-2010 yılları arasında Deloitte İstanbul Ofisi’nde bağımsız denetçi olarak, 2010-2017 arasında Ünlü & Co bünyesindeki İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.’de kıdemli finans müdürü olarak görev aldı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Belgesi, Sermaye Piyasası Kurulu Sermaye Piyasası Bağımsız Denetim Sertifikası ve Hazine Müsteşarlığı Bağımsız Sigorta Denetim Sertifikası sahibi olan Beysel, 6 Nisan 2018 tarihi itibariyle Tekfen Tarımsal Araştırma Üretim ve Pazarlama A.Ş.’de Muhasebe ve Finansal Raporlama Müdürü olarak göreve başladı. Doğa yürüyüşleri, fotoğrafçılık, çiçek yetiştirmek, botanik, yelken ve yoga, Beysel’in başlıca ilgi alanları arasında yer alıyor.

ZEKİ ZEYBEK
Tekfen Tarım
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü


1980 yılında Uşak’ta doğan Zeki Zeybek, Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi’nden mezun oldu. İnsan Kaynakları üzerine lisansüstü eğitimini Umman’da yapan Zeybek, iş hayatına 2000 yılında Tekfen İnşaat’ın Bursa şantiyesinde başladı. Tekfen İnşaat’ın yurtdışı projeleri için Kazakistan, Umman ve son olarak İnsan Kaynakları Bölge Müdürü olarak Suudi Arabistan’da bulundu. 2012 yılında Tüpraş RUP Projesi için Türkiye’ye dönen Zeybek, yönetim merkezi Ankara olan TANAP Projeleri İnsan Kaynakları Bölge Müdürlüğünden sonra, Mart 2018 itibariyle Tekfen Tarımsal Araştırma, Pazarlama ve Üretim A.Ş.’de İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak göreve başladı. Zeybek’in ilgi alanları arasında seyahat etmek, sinema ve müzik bulunuyor.