Bu sayıda...


Yönetim Kurulu
Başkanı'ndan


Yeni bir yıla girerken...


EditördenYine rengârenk, yine dopdolu bir sayıyla karşınızdayız...


Bu bahar Tekfen Filarmoni'ye "Kim" geliyor?

Tekfen Filarmoni, bahar konserlerinde, müzik dünyasının parlayan yıldızı ve pek çok uluslararası ödülün sahibi Güney Koreli genç kemancı Bomsori Kim'i ağırlıyor.

Nihat Gökyiğit'e
TÜSİAD'dan teşekkür plaketi

TÜSİAD, 49. Genel Kurul Toplantısı öncesinde kurucu kuşağın temsilcilerinden Ali Nihat Gökyiğit'i katkıları nedeniyle teşekkür plaketi ile onurlandırdı.

Nihat Gökyiğit'e
iki büyük onur

Nihat Gökyiğit ilk kez verilen Selçuk Yaşar Ödülü'nün sahibi olurken, Forbes dergisi tarafından da "Türkiye'nin Yaşayan En Büyük Zihinleri" arasında gösterildi.

Ödüller
ardı ardına

Tekfen Holding, Tekfen İnşaat ve Toros Tarım'dan

ödül haberleri...


Tekfen Taahhüt Grubu
ADIPEC 2018'de

Tekfen Taahhüt Grubu şirketleri Tekfen İnşaat, Tekfen İmalat ve Tekfen Mühendislik, Abu Dabi'de düzenlenen ADIPEC 2018'de yerini aldı.

"Güvenlik Akademisi" ile Toros çalışanları daha güvende


Toros Tarım'dan kısa haberler...


Agripark
Ar-Ge Merkezi oldu


Tekfen Tarım'dan kısa haberler...


İyilik peşinde
bir kıtadan diğerine

Tekfen Koşar Adım üyeleri, İstanbul Maratonu'nda TEMA Vakfı'nın "Ağaç Kardeşliği Projesi"ni desteklemek üzere koştu.

Bilen bildi, ödülü
kaptı

Tekfen çalışanlarının bilgilerini yarıştırdığı Bilen Bilir yarışmasının 5'incisinde, 13 takım kıyasıya bir mücadele verdi.

"Geleceği inovasyon, teknoloji ve insan kaynakları belirleyecek"

Tekfen Holding Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Neriman Ülsever'le dünyayı şekillendirecek mega trendler üzerine bir sohbet...

Karlar ülkesinde
iki gün

Ardahan'dan Edirne'ye uzanan 1.850 kilometre uzunluğundaki TANAP boru hattının en doğusundaki Damal şantiyesine bir ziyaret...

Basketbol sahasında
bir "CİNS"

Ünlü grafiti sanatçısı Cins, sanatını Darüşşafaka Tekfen Basketbol Takımı'nın lig maçlarını oynadığı Ayhan Şahenk Spor Salonu'na da taşıdı.

Tekfen Vakfı'na
büyük gurur

Tekfen Vakfı'nın desteğiyle yayımlanan "Ziyaret Tepe" kitabı, Amerika Arkeoloji Enstitüsü tarafından "Yılın En İyi Kitabı" seçildi.

Tiyatro Bir Kez
Yaşanır

Tekfen Holding, İstanbul Tiyatro Festivali'ne geleneksel desteğini 2018'de de Timsah adlı oyunun gösteri sponsorluğunu üstlenerek sürdürdü.

Trompetin altın çocuğu Omar Tomasoni ile sonbahar klasikleri

Tekfen Filarmoni'ye geleneksel sonbahar konserlerinde solist olarak Avrupa'nın en yetenekli trompetçilerinden İtalyan Omar Tomasoni katıldı.

Tekfen Filar-Mini'den çocuklara festival gibi bir hafta sonu

Artık çocuklar için bir sonbahar geleneği haline gelen Tekfen Filar-Mini konserleri, geçtiğimiz 20-21 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi.

Tekfen'den Darüşşafaka'ya eğitimde de destek

Tekfen Vakfı, Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda okuyan 24 ortaokul öğrencisinin 4 yıl boyunca tüm masraflarını karşılayacak.

İnsan
Kaynakları


Yeni katılanlar, terfiler...