SOSYAL SORUMLULUK


SERTAB
CHALLENGE

Sertab Erener’i kıskandıran yetenekler!

Sertab Erener’in şarkılarını en güzel yorumlayan Tekfenliler, Darüşşafaka Cemiyeti yararına düzenlenen “Sertab’ın Müzikali” konserine davetiye kazandı.


Darüşşafaka Cemiyeti’nin her yıl düzenlediği bağış konseri geleneği bu yıl da Sertab Erener konseriyle devam etti. İlk günden bu yana kapalı gişe oynayan “Sertab’ın Müzikali”, 26 Mart Salı günü Uniq Hall’da bu kez Darüşşafaka için perdelerini açtı. Darüşşafaka Tekfen basketbol takımının ana sponsoru olan Tekfen Holding de konser vesilesiyle bazı sürprizlere imza attı. Darüşşafaka Tekfen’in Rusya temsilcisi Khimki ile Volkswagen Arena'da yaptığı THY EuroLeague müsabakasında, oturdukları koltukların altında “kazandınız” yazısını bulan 5 şanslı basketbolsever, çift kişilik Sertap Erener konser biletinin sahibi oldu.


Tekfen çalışanları arasında da davetiye kazanmak isteyenler için özel bir “Sertab Challege” düzenlendi. Bu kapsamda Tekfen çalışanlarından, en sevdikleri Sertab Erener parçasının iki kuplesini yorumlayarak videosunu lcv@tekfen.com.tr adresine göndermeleri istendi. Yonca Şengün (Tekfen Mühendislik) ve Kemal Bozkurt (Tekfen İmalat) arasında seçim yapmakta zorlanan değerlendirme komitesi, ses ve yorumlarıyla Sertab’ı bile kıskandıracak her iki katılımcıyı da davetiye ile ödüllendirmeye karar verdi.